Id kategorii - 45
Itemid - 295
view - category
id - 78
referer -
uri - /rodzinna-aktywno-fizyczna
boś

ZOBACZ

Programy
i kampanie Fundacji

WSZYSTKIE TREŚCI NA PORTALU POWSTAJĄ WE WSPÓŁPRACY Z WIODĄCYMI OŚRODKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI

pointer_zobaczZdrowo jem, więcej wiem!
konkurs dla klas I-III

pointer_zobaczPostaw na słońce
konkurs dla szkół

pointer zobaczTradycyjny sad
konkurs grantowy

pointer_zobaczPlanujeGotuje.pl
kreator jadłospisów

pointer zobaczBrudnoTu
mapa dzikich wysypisk 

Więcej…

Aktualna kampania

PG baner strona APZ

Piramida zdrowego
żywienia

Zobacz co kryje się pod każdym
piętrem piramidy

boś

Postaw na Słońce

PNS 7 logo

Proszę zarejestrować się w serwisie przed zapiseaniem się na listę wysyłkową.
No account yet? Register

Rodzinna aktywność fizyczna

O potrzebie aktywności fizycznej w rodzinie

o_potrzebie_aktywnosci_fizycznej_w_rodzinieUpowszechnianie kultury fizycznej, aby stała się stałym elementem codziennego życia, powinno uwzględniać szeroko rozumianą działalność wychowawczą, rozpoczynającą się już od dzieciństwa i trwająca przez całe życie. Jedną z głównych ról w tym procesie odgrywa rodzina.

Czytaj więcej...

 

Zabawy na podwórku

zabawy_na_podworkuPamiętasz, jak przyjemnie było się bawić po szkole na podwórku? Przypominamy ten beztroski czas i proponujemy kilka prostych, ale wciągających zabaw, do których zapraszamy zarówno dzieci, jak i rodziców.

Czytaj więcej...

 

Zabawy z piłką

zabawy_z_pilkaOd najmłodszych lat dzieci uwielbiają zabawy i gry z piłkami. Proponujemy kilka gier, w trakcie których cała rodzina może się świetnie bawić, spędzając wspólnie czas na świeżym powietrzu.

Czytaj więcej...

 

Zabawy w wodzie, w rękawkach

zabawy_w_wodzieKontakt z wodą - zabawy, gry i pływanie - uodparniają organizm dziecka, umożliwiają zdobycie nowych doświadczeń i przełamują barierę strachu. Zachęcamy więc rodziców i dzieci do wspólnych zabaw w wodzie, dzięki którym te ostatnie już od najmłodszych lat mogą oswajać się z tym niezwykłym żywiołem

Czytaj więcej...

 

Zabawy ze skakankami

zabawy_ze_skakankamiWbrew pozorom skakanki nie są przeznaczone tylko dla dziewczynek - bardzo często skakanki używane są w treningu sportowym na przykład bokserów. Zapraszamy dzieci i rodziców do zabaw i ćwiczeń ze skakankami

Czytaj więcej...

 

Zabawy z kółeczkiem ringo

zabawy_z_koleczkiem_ringoPrzekonaj się, ile radości może przynieść zabawa zapomnianym już nieco kółeczkiem ringo! Przedstawiamy kilka gier dla Małych i Dużych, czyli rodziców z dziećmi.

Czytaj więcej...

 

Zabawy w lesie

zabawy_w_lesieLas to wspaniałe środowisko do wspólnych zabaw i rekreacji, jak również obserwacji przyrodniczych. Rodzicom i dzieciom proponujemy kilka zabaw, które zwłaszcza wiosną, po długiej zimie, wspaniale dotlenią organizm i rozruszają całe ciało.

Czytaj więcej...

 

Kalkulator zdrowia dziecka

Kalkulator zdrowia dziecka

Diety w rytmie fit
Higieniczna Kuchnia - W Polsce wciąż wolimy jadać w domu niż na mieście. Być może dlatego, że wyjście do restauracji traktujemy jako coś specjalnego i rezerwujemy na szczególne okazje. A może dlatego, że boimy się żywności niewiadomego pochodzenia i zatruć pokarmowych? Jednak musimy zdawać sobie sprawę, że większe niebezpieczeństwo zatrucia czyha na nas we własnej kuchni!