Id kategorii - 2
Itemid - 876
view - article
id - 2533
referer -
uri - /newsy/polityka-prywatnoci
boś

ZOBACZ

Programy
i kampanie Fundacji

WSZYSTKIE TREŚCI NA PORTALU POWSTAJĄ WE WSPÓŁPRACY Z WIODĄCYMI OŚRODKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI

pointer_zobaczZdrowo jem, więcej wiem!
konkurs dla klas I-III

pointer_zobaczPostaw na słońce
konkurs dla szkół

pointer zobaczTradycyjny sad
konkurs grantowy

pointer_zobaczPlanujeGotuje.pl
kreator jadłospisów

pointer zobaczBrudnoTu
mapa dzikich wysypisk 

Więcej…

Aktualna kampania

PG baner strona APZ

Piramida zdrowego
żywienia

Zobacz co kryje się pod każdym
piętrem piramidy

boś

Postaw na Słońce

PNS 7 logo

Proszę zarejestrować się w serwisie przed zapiseaniem się na listę wysyłkową.
No account yet? Register

Polityka prywatności

Strona internetowa www.aktywniepozdrowie.pl jest prowadzona przez Fundację Banku Ochrony Środowiska (FBOŚ) w celu kompleksowej edukacji dotyczącej zdrowego stylu życia, a w szczególności zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Naszym celem jest dostarczanie rzetelnych informacji.

Informacje zamieszczone na stronie:

  • są o charakterze ogólnym i nie mogą być wykorzystywane do rozwiązywania konkretnych problemów jednostek;
  • nie zawsze wyczerpują poruszane tematy;
  • nie mogą być traktowane jako porady specjalistyczne (jeśli chcesz skorzystać ze szczegółowej porady powinieneś zgłosić się do odpowiedniego specjalisty).

W witrynie podane są linki do innych stron internetowych. FBOŚ nie bierze odpowiedzialności za zawarte tam informacje oraz nie zawsze popiera opinie i stanowiska zawarte na tych stronach.

Na stronie znajdują się łącza do witryn wielu instytucji oraz organizacji. FBOŚ nie zaleca korzystania z nich oraz nie przyjmuje jakiejkolwiek odpowiedzialności prawnej za dokładność, kompletność lub przydatność informacji dostępnych w takich witrynach.

Na stronie www.aktywniepozdrowie.pl nie są publikowane reklamy, a FBOŚ nie poleca żadnych produktów lub usług polecanych na innych stronach, które zawierają łącza do strony www.aktywniepozdrowie.pl.

Warunki wykorzystywania treści ze strony www.aktywniepozdrowie.pl

Zawartość strony internetowej www.aktywniepozdrowie.pl może być wykorzystywana i rozpowszechniana pod warunkiem spełnienia określonych wymagań:

  • Nazwy „Aktywnie po zdrowie" oraz Fundacja Banku Ochrony Środowiska ani materiały opracowane przez FBOŚ nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych lub celach przynoszących zyski;
  • Treść materiałów nie może być modyfikowana;
  • W przypadku publikacji tekstów i innych materiałów zamieszczonych na stronie www.aktywniepozdrowie.pl należy powołać się na adres www.aktywniepozdrowie.pl;
  • Jeżeli publikacja na stronie www.aktywniepozdrowie.pl powstała we współpracy z inną organizacją, również nazwa tej organizacji powinna się pojawić w odnośniku.

Kalkulator zdrowia dziecka

Kalkulator zdrowia dziecka

Diety w rytmie fit
Higieniczna Kuchnia - W Polsce wciąż wolimy jadać w domu niż na mieście. Być może dlatego, że wyjście do restauracji traktujemy jako coś specjalnego i rezerwujemy na szczególne okazje. A może dlatego, że boimy się żywności niewiadomego pochodzenia i zatruć pokarmowych? Jednak musimy zdawać sobie sprawę, że większe niebezpieczeństwo zatrucia czyha na nas we własnej kuchni!